Horoskop na czerwiec

Przyszłość z gwiazd czyta astrolog, Elżbieta Bazgier
16.05.2016 08:24
A A A

BARAN

Niezałatwione sprawy z przeszłości są jak kamyk w bucie. Dotyczyć one mogą np. zdrowia, skomplikowanych relacji z ludźmi, niespełnionych ambicji. Właśnie teraz (najlepiej do 20) uda ci się nimi rozprawić. Padną liczne propozycje wyjazdów, imprez, spotkań, może także odezwać się ktoś z dalekiej przeszłości. Bądź jednak bardziej krytyczny, dopasuj je do swoich aktualnych potrzeb i chęci. 9-10 ostrożnie, spiesz się powoli!

BYK

Wenus i Słońce dadzą ci wdzięk, urok osobisty i moc oddziaływania na innych. Ale uważaj w dniach 3-6. bo ktoś może chcieć wykorzystać cię do swoich celów. Twoja delikatność i dobre maniery nie pomogą – trzeba będzie ostro i stanowczo bronić swoich interesów. W I dekadzie udane podróże. 27-29 bardzo romantyczne chwile, wiele słodyczy w życiu rodzinnym. Pewne dolegliwości zdrowotne z przeszłości znów mogą się odezwać.

BLIŹNIĘTA

Słońce i Wenus dadzą ci dobre zdrowie, wiele energii i powodzenie wśród ludzi. Flirty i romanse to teraz twój żywioł, jak magnes przyciągasz płeć przeciwną! Twój wspaniały dzień to 1 – dodaj gazu, sięgaj po swoje marzenia. Między 3 a 6 pojawią się przeszkody, które pokonasz dzięki swoim zaletom: wszechstronnym kontaktom, bystrości, elastyczności. 20-21 znajdziesz się między młotem a kowadłem, trzeba będzie podjąć trudną decyzję. Nie lekceważ prawa i przepisów, ale postaraj się dostosować je do swoich celów. Może przyda ci się pomoc fachowca, np. prawnika, doradcy finansowego, innego specjalisty? W tych dniach strzeż także zdrowia.
ZNANE BLIŹNIĘTA: Anna Jantar, Mieczysław Fogg

RAK

Do 20 życie toczyć się będzie szybko, wokół widać zamieszanie, natłok spraw (najbardziej 3-5, 9-10), a wokół ludzie, ulepieni z innej gliny niż ty. Możesz się wśród nich czuć nieswojo, ale wyższa konieczność każe się dostosować... III dekada pod wpływem Słońca i Wenus, więc to wymarzony czas na wypoczynek, zajmowanie się tym co lubisz, różne drobne radości i przyjemności. No i otoczenie całkiem inne – teraz pokochasz i będziesz kochany.

LEW

Miesiąc pełen wrażeń – zwłaszcza w I dekadzie. Mogą to być bliskie podróże, uczestniczenie w jakichś imprezach rodzinnych lub towarzyskich, festynach, spotkaniach. W związku z tym zakupy i dłuższa sesja w studiu urody. W dniach 3-6 zachowaj dystans wobec osób i sytuacji, które mogą wywołać twój niesmak a nawet oburzenie. Myśl trzeźwo, pilnuj swoich interesów i finansów. Sam też graj fair.

PANNA

Wielkie ożywienie w życiu towarzyskim. Możliwe spotkania z osobami, z którymi dzielisz zainteresowania i uwielbiasz dyskutować. Partner może ci sprawić niespodziankę swoją samodzielnością i inicjatywą, której do tej pory nie wykazywał. Hm, chyba musisz na nowo przeanalizować wasze relacje... 9-10 – strzeż zdrowia i bezpieczeństwa. 21-23 – zachowaj chłodną głowę, bo jeden niewinny błąd może pociągnąć za sobą kolejne, poważniejsze.

WAGA

W I dekadzie czeka cię duża przyjemność: znajdziesz się wśród ludzi, z którymi wspaniale się czujesz, i razem będziecie robić coś ciekawego. Może np. będzie to wspólna wycieczka, wyjazd albo jakaś duża impreza, festyn, zabawa, ale połączona z nauką, pracą? Jednym słowem: połączysz przyjemne z pożytecznym. W III dekadzie pójdziesz za głosem serca. Rodzina będzie cię potrzebować! 27-28 spędzisz romantyczne chwile we dwoje.

SKORPION

Mars przestrzega przed powracaniem do dawnych konfliktów. Nie zaczynaj na nowo kłótni, którą z takim trudem udało się zakończyć. Osiągnięty kompromis cię nie satysfakcjonuje? To działaj małymi kroczkami, ale bez emocji i unikaj konfrontacji. Zajmij się sportem, więcej się ruszaj, odkurz rower. Niech plenerowa siłownia stanie się celem twoich spacerów! 1 to twój najlepszy dzień. 20 poczujesz działanie magii w swoim życiu...

STRZELEC

Ten miesiąc jest niczym wyzwanie: czeka cię mnóstwo odpowiedzialnych zajęć, możesz się także znaleźć na nieznanym gruncie, w całkiem nowych sytuacjach (zwłaszcza 3-6, 20-23). Ale co to dla ciebie! Należysz przecież do osób, które uczą się całe życie, a problemy zawsze cię mobilizowały, zamiast załamywać. Przydadzą się zdolności dyplomatyczne, które jednak nie są twoją mocną stroną. Na szczęście masz kogoś, kto ci w tym pomoże.

KOZIOROŻEC

Widać wokół ciebie nowych znajomych, zapanuje także ożywienie w interesach i różnych ważnych sprawach, którymi się na co dzień zajmujesz. Nawiążesz przydatne kontakty. Warto więc pokonać swoje opory i wyjść do ludzi, bardziej otworzyć się na świat. Ale 20-22 przede wszystkim zadbaj o siebie, zobowiązania towarzyskie to sprawa drugorzędna. III dekada pod znakiem rodziny. Może wspólnie wyjedziecie na wakacje?

WODNIK

Będziesz w swoim żywiole, ubędzie ci lat: wokół dobre towarzystwo, zajęcia które lubisz i które dobrze ci wychodzą, a do tego jeszcze ktoś, komu wyraźnie wpadłeś w oko. Twoja satysfakcja będzie jeszcze większa, jeśli bezinteresownie dasz coś od siebie innym, dla których los nie jest tak łaskawy.14 i 27-28 to twoje dobre dni, wtedy czeka cię powodzenie w praktycznych sprawach, łatwo wprowadzisz w życie swoje plany.

RYBY

Trzeba będzie zająć się czymś, co z jednej strony cię cieszy, a z drugiej trochę przeraża... Będziesz podekscytowana np. z powodu udziału w jakiejś dużej imprezie, organizowania ważnego przedsięwzięcia, przyjmowania gości albo wyjazdu, który wymaga skomplikowanych przygotowań. 3, 4 i 21 to dni, w których najbardziej trzeba się będzie sprężyć. Uważaj także na zdrowie (zwłaszcza 5 i 20).

Polecamy