Horoskop na kwiecień

red.
18.03.2016 15:02
A A A
Halina Frąckowiak

Halina Frąckowiak (FOT. MICHAŁ GROCHOLSKI/ AGENCJA GAZETA)

Przyszłość z gwiazd czyta astrolog, Elżbieta Bazgier

BARAN

Miesiąc minie pod znakiem dobroczynnego Słońca i Wenus, więc będziesz w świetnej formie, doskonałym nastroju, pełen energii i optymizmu. Przyciągać będziesz do siebie pomocnych, życzliwych ci ludzi oraz dobre okazje np. finansowe. I tak 12-13 możesz zrobić niezły interes, a także spotkać kogoś, kto sprawi, że twoje tętno przyspieszy. Naucz się z wdziękiem przyjmować komplementy, bo na pewno usłyszysz ich wiele. 22-24 będą zwariowane, pełne niespodzianek. Nie przywiązuj się do swoich planów, bo mogą stanąć na głowie. Wtedy też sam zrozumiesz, że powiedzenie „nigdy nie mów nigdy” ma głęboki sens.
Sławne Barany: Halina Frąckowiak, Wojciech Młynarski

Wojciech MłynarskiWojciech Młynarski Fot. STEFAN ROMANIK

BYK

Będą cię kusić szybkie interesy, nadzwyczajne okazje, będziesz mało odporny na siłę reklam... Uważaj zwłaszcza w dniach 19-24, aby z tego powodu nie dostać po kieszeni. Do III dekady oszczędzaj się, dbaj o zdrowie. Potem dostaniesz zastrzyk nowej energii i poczujesz się jak młody bóg! Możesz poznać kogoś ciekawego przy okazji uprawiania sportu.

BLIŹNIĘTA

Przyroda pobudzi twoje zmysły i wyobraźnię, może ogrodnictwo stanie się twoim nowym hobby? Choćby miała to być jedynie domowa uprawa ziół i nowalijek, zabawa i satysfakcja będą ogromne, zwłaszcza jeśli zaopatrzysz się w ogrodnicze gadżety. 14-17 – udana podróż, pomyślne załatwienie spraw urzędowych. Ale na początku miesiąca (około 5) uważaj na przepisy i wszelkie kwestie prawne.

RAK

Dobry czas, by wystartować z czymś nowym. Np. to, co zaczniesz 7 będzie rozsądne i zakończy się sukcesem, mimo zamieszania i trudności na początku. Około 22 Księżyc obdarzy cię odwagą i determinacją. Ten, kto miał cię za potulnego baranka, będzie musiał zmienić zdanie. To będą także gorące chwile w miłości: namiętność i zazdrość będą nierozłączne i utworzą ekscytującą mieszankę.

LEW

Wiosna, a wraz z nią lepsze zdrowie i więcej energii. W pierwszym tygodniu kwietnia zakończysz z powodzeniem coś, z czym od dawna nie mogłeś dobić do mety. Lub podejmiesz decyzję, dzięki której zyskasz większą stabilizację. Kilka dni później konieczne będą jeszcze jakieś poprawki, korekty, ale kierunek będzie wyznaczony. 22 – kłótnia? Uważaj, by urażone ego nie wygrało z rozsądkiem...

PANNA

Zwłaszcza na początku miesiąca jakieś więzy, przeszkody ograniczą ci pole manewru. Przeczekaj, unikaj załatwiania formalności, wizyt w urzędach, bo tylko stracisz nerwy. Około 14-16 sprawy ruszą z nową energią. Ukojenie i spokój znajdziesz w przyrodzie. Zainteresujesz się leczeniem dietą, może nawet zaaplikujesz sobie kurację oczyszczającą? Po niej Twoje oczy nabiorą blasku, cera się wygładzi.

WAGA

Słońce każe ci wreszcie zabrać się za zaległe sprawy. Jeśli te zaniedbania dotyczą zdrowia, to wiedz, że wizyty u lekarzy, badania, zabiegi powiodą się zwłaszcza w dniach 5-11. Wenus obdarzy cię odwagą i stanowczością, więc sprawnie zrobisz porządki w swoim organizmie. Około 20 sporne sprawy w rodzinie staną na ostrzu noża. Uniki na nic się nie zdadzą, trzeba będzie podjąć konkretne decyzje.

SKORPION

Wciągnie cię przedsięwzięcie zaplanowane na szeroką skalę i na długi czas. Może np. będą to przygotowania do podróży, nauka, coś związanego z biznesem lub działalność społeczna? A niejeden Skorpion spróbuje teraz swoich sił w polityce! 12-13 idź za głosem serca, a przekonasz się, że miłosne przeżycia nie są wcale zarezerwowane dla nastolatków.

STRZELEC

To Twój miesiąc! Mars w Twoim znaku, sprzyjające Słońce i Wenus obdarzą cię fantastyczną energią, dobrym zdrowiem i wpływem na ludzi. Masz w sobie charyzmę, dar przyciągania innych i wciągania ich w orbitę swoich wpływów. Trudno ci się oprzeć! Na początku miesiąca czytaj dokładnie to, co podpisujesz i przestrzegaj prawa. Około 12-14 sukcesy w podróżach, biznesie i w dziedzinach, którymi się pasjonujesz.

KOZIOROŻEC

Wiosna przyniesie nowe wyzwania. Aby im sprostać, być może trzeba będzie sięgnąć do rezerw finansowych lub pozałatwiać niełatwe sprawy urzędowe. Najlepiej wziąć się za to na początku miesiąca. Nie żałuj też środków na inwestycje w zdrowie i urodę, a poczujesz się pewniej. Ktoś chciałby się do ciebie zbliżyć, ale trochę brakuje mu odwagi. Może warto go ośmielić?

WODNIK

9-11, 22-25 – dobre okazje, ułatwienia, zyskasz też poparcie otoczenia dla swoich planów. Daj się wtedy namówić na coś, na co nie masz ochoty, a szybko przekonasz się, że warto było pokonać lenistwo. Ale około 22 uważaj na siebie i unikaj stresu, bo może się odbić na twoim zdrowiu. Pewna przebojowa i energiczna osoba ma na ciebie chrapkę... Szykuje się randka! (Np. 12-13)

RYBY

Czas do namysłu minął: teraz pora działać, mimo wątpliwości Trzymaj mocno w ręku ster, nie daj się namówić na coś, co jest sprzeczne z twoimi zasadami lub twoim interesem. Pytaj samą siebie, czy to, do czego cię zachęcają, jest dla ciebie dobre. Ruch fizyczny jak najbardziej – ale dostosuj go do swoich możliwości. Nie porównuj się, nie rywalizuj – bądź sobą! 22 podczas pełni nastąpi ważny przełom .

Polecamy