Horoskop na luty

22.12.2015 12:04
Aquarius

Aquarius (fot. Julia-art/Shutterstock)

Przyszłość z gwiazd czyta astrolog, Elżbieta Bazgier

WODNIK

SŁAWNE WODNIKI: Piotr Szczepanik, Halina Kunicka

Słońce to zdrowie, optymizm i biologiczna odnowa - teraz korzystasz z jego wspaniałej energii. Powiodą się wszelkie zabiegi dla zdrowia, a nawet ingerencje chirurgiczne. A może uda ci się wyjechać choć na krótki wypoczynek i oderwać się od codzienności - taki prezent ci się należy! 8 i 9 to wymarzony czas na inauguracje nowych działań, jeśli zależy ci na sukcesie. W II połowie miesiąca za sprawą Wenus i Merkurego znajdziesz się wśród ciekawych, barwnych osób. Ktoś będzie tobą zafascynowany, a i twoje serce może zabić żywiej. Poczujesz, że nie jest za późno na coś, z czego być może już w myślach zrezygnowałeś. Pojawi się wyzwanie na polu zawodowym, które warto będzie podjąć.

 

RYBY

Do III dekady wrzuć na luz, odłóż na bok większe ambicje, pozbądź się zaległości. Domowe porządki i pozbycie się niepotrzebnych rzeczy da ci poczucie, że masz wpływ na otoczenie oraz na swoje życie. Ich skutek będzie wprost magiczny! 22 podczas pełni może dojść do ważnych rozstrzygnięć w niejasnych sprawach. Uważaj wówczas na zdrowie. Ostatni dzień miesiąca będzie niezwykły: poczujesz, że jakaś wyższa siła czuwa nad tobą.

 

BARAN

Masz naturę wojownika i lubisz mieć w swoim otoczeniu twarde charaktery, cóż, kiedy teraz ludzie będą ci ustępować z uprzejmym uśmiechem... Nie walcz więc z ludźmi, tylko bierz się za sprawy nie do załatwienia - to w tym miesiącu twoja specjalność (zwłaszcza 3-7,12-16)! 5-11 uważaj na zdrowie, ale 6-9 miłość przesłoni ci wszystko.

BYK

Pierwsza połowa miesiąca (zwłaszcza 10-11) bardzo korzystna dla spraw materialnych, zawodowych i finansów. Możesz zbudować coś trwałego i stabilnego lub kupisz coś, co tobie i ukochanej osobie sprawi mnóstwo radości. 7-9 (nów Księżyca) oszczędzaj się, bo będziesz osłabiony, bez energii. Bądź wtedy asertywny i nie daj się namówić na coś, co ci zwykle szkodzi, chociaż bardzo to lubisz.

BLIŹNIĘTA

6, 27-28 odnowienie starych przyjaźni, możliwe też nowe znajomości. W przyjaźni wiek nie ma znaczenia, a tym bardziej ktoś tak młody duchem jak ty zawsze może spotkać bratnią duszę. Merkury sprzyja nauce i podróżom. Przypomnisz sobie dziedzinę, którą zawsze chciałeś poznać, ale nie było okazji. Teraz się uda! Po 20 strzeż zdrowia, przede wszystkim trzymaj w cieple stopy.

RAK

Możesz załatwić ważną sprawę urzędową lub zawodową korzystając ze swoich szerokich kontaktów. Pojawi się ktoś, kto pomoże ci bezinteresownie (8-11 lutego). Około 22 podczas pełni Księżyca nie obciążaj żołądka, bo tym razem może się zbuntować na poważnie. Do partnera szybciej i skuteczniej dotrzesz przez osoby trzecie, z którymi on(a) się liczy. Dąż do tego, by mieć w nich sojuszników.

LEW

Bądź sprawiedliwy i daj innym przywileje, które dajesz sobie. Zwłaszcza w I dekadzie lutego wczuj się w położenie drugiej strony, poznaj jej punkt widzenia. Słońce w Wodniku uczy tolerancji - jeśli ją przerobisz, w miejsce przeciwnika zyskasz przyjaciela. 7, 10-11 i 29 lutego - niecodzienne przeżycia, romantyczne uniesienia - więc jednak stara miłość nie rdzewieje!

PANNA

Dobroczynny Jowisz jest z tobą - zwłaszcza 6-7, 10-16 poczujesz jego moc: marzenia staną się realne, otworzą się też widoki na lepszą przyszłość - możliwe, że we dwoje. Podróże, nauka, większe pieniądze, bycie potrzebnym i ważnym dla innych mogą się znaleźć w twoim zasięgu. Zastrzyk optymizmu obudzi twoją energię życiową i będzie sprzyjał zdrowiu.

WAGA

Do 17 lutego główną treścią twoich dni będą obowiązki i sprawy materialne. Twój rozsądek, zmysł praktyczny i trzeźwe myślenie pomogą bliskim ci osobom zrealizować pewien trochę zwariowany plan. 10-11 - łut szczęścia, niecodzienne powodzenie. W II połowie miesiąca poczujesz wolność i swobodę. Zajmiesz się tym, co kochasz i co daje ci satysfakcję.

SKORPION

Nie stoisz sam przeciwko światu, jak często ci się wydaje. Większość problemów znajduje się nie w realu, a w twojej głowie. Zanim więc ruszysz do wyważania drzwi, sprawdź, czy nie ustąpią od dotknięcia klamki. Ukochanym osobom podaruj więcej wolności i wiary w ich możliwości, a sam zajmij się swoim zdrowiem, sylwetką, urodą i różnymi zaległościami. zwłaszcza 3-7, 12-16 czekają cię na tym polu sukcesy.

STRZELEC

Dzięki Jowiszowi coś, co teraz robisz dla siebie, po amatorsku, może okazać się dochodowe. Idź za ciosem i wykorzystaj szansę na dodatkowe pieniądze. 6-7 - załatwiaj sprawy prawne, planuj podróże. 8 udany początek np. nowej znajomości lub działalności, która przyniesie ci satysfakcję i zapewni rozwój. W miłości postaw przede wszystkim na przyjaźń. Ona jest podstawą szczęśliwego związku.

KOZIOROŻEC

Merkury i Wenus szykują ci fantastyczny koniec karnawału. Do połowy miesiąca (szczególnie 5-11) cieszyć się będziesz wielkim powodzeniem, będą okazje do imprezowania, spotkań i (jeśli lubisz) - szaleństw na parkiecie. 10-11 wymarzona data na podpisanie umowy, duży zakup, wstąpienie w związek. Ale 1-3, 19 i 26 - uważaj na zdrowie, unikaj ryzyka i kłótni.

Polecamy